Kanál Vimeo   

Kanál Vimeo   

Ano, je to tak. Spousta videí zaniklo. Důvody je zbytečné rozebírat. Ten, kdo jej tam umístil jej také smazal, jak se statečně tvrdí na konkurenčním kanálu Youtube. Konkurenčním? Ano, v tomto článku se nebudeme zabývat nejrozšířenějším webem na sdílení videí z celého světa, ale kanálem Vimeo, který je Youtube hodně podobný, ale jen na povrch. Také je určen ke sdílení videí i zvuku, ale obsahově má zaměření poněkud jiné. Zatímco konkurenční kanál Youtube se zaměřuje na masovou základnu, Vimeo svým zaměřením míří více na umění. Tím je také dána návštěvnost obou kanálů a myslím, že netřeba psát kde je větší.  

k poslechu hudby

Na Vimeu jsou videa více zaměřená na fanoušky videí, kteří je mohou komentovat, nebo se také nabídnout jako spolupracovníci. Nu a k těmto se můžete naprosto klidně přidat i vy. Pokud si nevíte rady, jsou zde různé pozvánky k projektům.  

My se však chceme naučit něco z kanálu Vimeo stáhnout. Ať už krátké hrané videjko, nebo nějakou hudbu, tedy třeba hudební videoklip. Kdysi to bylo dost složité, nemluvě o tom, že málokterý downloader fungoval. Muselo se to tedy všelijak obcházet, muselo se zdlouhavě kombinovat a přemýšlet. V nynější době je to možná stejné, až na jednu výjimku, která dokáže videa z tohoto serveru stahovat na pár kliknutí, které zvládne i nevyučený klokan.  

Skutečně se není třeba obávat z nějakého neúspěchu, ostatně to co vás za chvíli naučím je ZADARMO, takže pokud se to nepovede, nic vás to nestálo a vy můžete pokus kdykoli opakovat. Nikdo se totiž nemůže zaručit, že může někde po trase vypadnout signál.  

znak Vimea

How to download private vimeo videos je sice spousta anglických slov, ale nepotřebujete jim rozumět. Proč? Protože na kliknutí na ně zjistíte, že je to jen odkaz, který vás přenese na stránku, kde je ke všemu český výklad. Ten si tedy čtěte a postupujte podle něj. A uvidíte, že to půjde lépe, než jste čekali. 

4/5 - (1 vote)