Bydlení co nejrychleji

Bydlení co nejrychleji

Marek studuje vysokou školu, tatínek je soustružník a maminka je kuchařka. Klasická česká rodina. Všichni si žili spokojeně a v poklidu. Až jednoho dne ráno při snídani jen tak mezi rohlíkem a uzenou kýtou syn prohodil něco v tom smyslu, že se musí ženit. Hlava rodiny řekne jen „Hm“, neboť právě čte čerstvý denní tisk a nevnímá kolem sebe zhola nic. Zato maminka, ta bodrá a klidná žena pronese slovo, za něž by se nemusel stydět ani zasypaný horník. Teprve to probere tatíka ze čtení novin a ten udiveně zvedne obočí. „Slyšel jsi to Bedřichu?“Peníze pro mladéLká drahá polovina a nyní teprve začíná to pravé rodeo. Zdivočelého býka připomíná (kupodivu) spíše ženská část a matadora otec. Kupodivu i ten zpočátku spouští hromy a blesky. Nu a nyní přichází na řadu tolik obvyklá otázka. „Kde si myslíš, že budete bydlet? Tady ne? Jistě, nacpeme vás do sklepa, nebo na balkon, tak na to fešáku oba zapomeňte, bože, co se to na nás hrne, takové neštěstí, na byt nemají a ona už je v tom, kruci kluku tak řekni něco, naseď tady jak to boží umučení, herdek, přece mi nechceš říct, že budete bydlet někde pod mostem, nebo spát na nádraží v čekárně, nebo kde, mluv a nečum tady, kruci já tě tadyhle vezmu tou paličkou na maso a bude pokoj, já nešťastná…“ „Tak a dost!“ Bouchne otec pěstí do stolu. Syn ani nepípá, ono skočit rozjeté matce do řeči není jednoduché, ale také je to dost nebezpečné. „No vážně, Marku, kde budete bydlet?“Euro mince
„Koupíme si“ vece v klidu syn. Máma už zase nabírá vzduch do plic, ale otec ji předejde. „Vždyť tě zavřou, neblbni.“ Syn však uvádí otcův myšlenkový pochod jinam. „Ale táto, poctivě. Prostě si půjčíme na bydlení, vezmeme si hypotéku.“ „Blbe“, ječí matka, „Si myslíš že se tě nebudou ptát kolik vyděláváš? A zde přichází věta nejdůležitější, na kterou je syn připraven.
„Ale rodičové moji, my si vezmeme hypotéku bez dokládání příjmů“. Další debata už nás zajímat nemusí. Pokud jste v podobné situaci, udělejte to také. Protože hypotéka bez dokládání příjmů http://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/skutečně existuje a je tu právě pro vás.