Chce to změnu

Chce to změnu


Potřeby se během života mění. Je jasné že interiér který nám vyhovoval před lety nám teď už vyhovovat nebude. Proto je lepší přizpůsobit podobu bydlení současným potřebám a požadavkům. I vkus se mění, a proto často lidí volí cestu rekonstrukce, aby se jim jejich bydlení zase líbilo. Můžete si nechat předělat interiér podle toho co zrovna letí a podle toho co se vám líbí. K tomu vám může pomoct bytový designér v Praze. Stačí říct co byste chtěli, ukázat současný stav a může se pustit do práce. Proč spolupracovat s designérem?

interiér barvy

Designér nerozhoduje jen o tom jakou barvou vám byt vymaluje, ale má vysokoškolské vzdělání, takže si poradí i se statikou. Díky stavebně-technickému vzdělání vám dokáže vymyslet stavební zásahy tak, aby nedošlo k poškození statiky a aby byly všechny práce provedeny podle stavebního zákona. Připraví vám projekt, a často i stavební povolení nebo ohlášku, bez které leckdy rekonstrukce není možná.

Kdo se sám pustí do stavebních prací aniž by měl vzdělání nebo aniž by stav konzultoval s odborníkem, koleduje si o problémy nejen s úřady, ale i s domem. Statiku poškodíte opravdu snadno čato i nepatrným zásahem, a proto je konzultace s odborníkem často nevyhnutelná. Designér vám připraví několik návrhů ze kterých si můžete vybrat. Samozřejmě že vám připraví i vizualizace interiéru včetně výmalby, nábytku a dekorací, ale rozhodně nezapomene ani na stavební řešení.

dětský pokoj

Díky designérovi můžete mít hotovou proměnu vašeho bydlení za daleko kratší dobu, než kdybyste se o rekonstrukci pokoušeli čistě jen vy. To je další velká výhoda spolupráce s odborníkem, protože dokáže vymyslet i různá řešení, která byste nejspíš nečekali a která by vás nenapadla. Můžete se těšit na fotografie před a po, kde uvidíte jak obrovskou změnou vaše bydlení prošlo, a můžete si užívat každý nový den v novém bydlení.