Čím vás osloví bazén na zahradu

Čím vás osloví bazén na zahradu

Zapuštěné bazény pod úroveň země jsou samy o sobě velmi atraktivní. Zahlédnete-li někde bazén například při jízdě vlakem, kdy je vidět z náspu železniční tratě hluboko pod vás do pozemků v okolních obcích, možná to ve vás vyvolá nebývalé vzrušení a představu, jaké by to bylo mít takový bazén doma na zahradě. Obrostlý travou a okrasnými rostlinami, v jeho blízkosti bílé zahradní lehátko a na něm vaši ležící přítelkyni, jen v sexy plavkách a v přiléhavém nátělníku.

voda v bazénu

Bazény nás oslovují svou nebývalou čistotou, voda v nádrži bývá průzračná, čímž nás přitahuje k ponoření pod hladinu a hraní si s vodou, někteří neváhají mít na hladině různé hračky a nezdráhají se tu využít ani stříkací pistole.

Bazény na zahradu Bazény Gluc však slouží nejen pro rodinné cákání a potápění, mohou významně posloužit i pro jiné účely:

Párty pro kolegy v práci – máte-li štěstí na dobrou partu a kolegy, s nimiž si rozumíte, můžete pro ně uspořádat posezení s občerstvením a s využitím vašeho bazénu. Na oplátku pak může někdo z vás zas uspořádat setkání někde jinde, a i když to nebude zrovna u bazénu, ale např. v horské chatě s pěšími výlety po tamním terénu, bude to vždy vítaným zpestřením vašeho života.

plavkyně v bazénu

Netradiční svatby – netradičních svateb existuje celá řada, například se lidé berou v průběhu letu balónem, v potápěčské výzbroji pod vodou, anebo třeba v ponorce či na luxusní plachetnici. Výjimečné nejsou ani svatební seskoky padákem či let ve sportovním letounu. Něco podobného můžete uspořádat i vy, a sice v bazénovém duchu. Po svátečním obřadu na městské radnici budou mít svatebčané příležitost převléknout se do plavek a užít si svatební hostinu se vším všudy, ovšem uspořádanou na zahradě u bazénu. Na takovou svatbu určitě nikdo z nich nezapomene, protože bude nejen netradiční, ale i velmi uvolněná, kdy nebudou lidé sevření bontonem a svátečními šaty, ale budou se tu moci chovat jako na dovolené u moře.