Květinový lustr

Květinový lustr


Jste milovníkem květin, přírody a díky tomu vás lákají přírodní motivy a provedení nejrůznějších designových doplňků do interiéru? Příroda obecně člověka uklidňuje, nabízí mu pocit bezpečí a navozuje příjemnou atmosféru. I z toho důvodu jsou květinové a přírodní motivy tolik oblíbené, a objevují se nejen na oblečení, nádobí, ale i právě na bytových doplňcích. Všude možně lze najít vzory květin, ať už na dekách, polštářcích, potahu pohovky či křesla, ale kde skutečně najdete designový prvek v podobě květin, který bude zároveň praktický a nebude pouhou pracholapkou? Nekupujte umělé květiny, které nejsou tak věrné, oživte interiér originálně. Právě lustry ve floristickém stylu Light4home nabízí tuto možnost. Váš lustr může vypadat jako rozkvetlá květina s něžnými doplňky, lístky, malými kvítky. Nabízí se různé květy, odlišná barevná provedení a samozřejmě také samotný typ lustru – vybírat můžete mezi závěsnými, přisazenými, čtyřramennými a z mnoha dalších.

něžné růže

Na první pohled by se mohlo zdát, že se hodí někam na zámek, do více formálních prostorů, ale nemějte obavy – takový jemný doplněk pojme každý moderní interiér, záleží jen na kreativitě majitele, kam ho zakomponuje. Pokud máte například světle šedý pokoj v minimalistickém stylu, bude lustr ve floristickém stylu perfektním doplňkem, který dodá šmrnc a jemnost zároveň. Ovšem i další barvy budou krásným zázemím pro tento typ osvětlení. Například pokoj pro dívenku, která miluje růže nebo i jiné květiny, bude skvělým prostorem pro takové originální světlo.

krásné květiny

Pokud byste potřebovali svítidla i do dalších pokojů, nebo by se vám hodily lampy, náhradní žárovky či nějaká stínidla, můžete si projít kategorie v našem obchodě a vybrat vše, co budete potřebovat, hezky na jednom místě a bez starostí. Výhodný nákup na jednom místě vždy potěší.