Solární sprcha se vejde na každý pozemek

Solární sprcha se vejde na každý pozemek

Jestliže hledáte nějaké vhodné osvěžení pro parné letní dny, ale velikost vašeho pozemku anebo jeho využití vám neumožňují pořízení zahradního bazénu, kupte si solární přenosnou sprchu na zahradu a uvidíte, že s ní budete maximálně spokojeni.

solární sprcha

Vítané osvěžení i pro ty nejmenší zahrady, kde nemáte ani kousek místa navíc

Díky této sprše budete mít potřebné osvěžení vždy po ruce a na to, že nemáte bazén už si ani nevzpomenete. Navíc taková solární sprcha má ve srovnání s bazénem jednu velkou výhodu. Nemusíte se starat o kvalitu vody, kterou své tělo osvěžíte. Zatímco v případě klasického koupacího bazénu byste museli zaplatit nemalé výdaje spojené s jeho pořízením, s koupí nezbytného vybavení a s napuštěním vody, tak u sprchy se nemusíte o nic starat a to jediné, za co zaplatíte, je její pořízení ve výši několika málo tisíci korun. Ostatní výdaje se budou rovnat spotřebě vody, kterou budete sprchu napájet, ovšem buďte se jistí, že takové sprchování je velice úsporná záležitost.

O ohřev vody se postará sluníčko a je zcela zdarma

Ohřev vody probíhá vždy přímo v samotném těle sprchy, takže k němu nebudete potřebovat žádný zdroj elektrické energie. Jediné, co musíte udělat, je sprchu umístit někde v zahradě, což není nic složitého.

hlavice

Poslouží i k nezbytné očistě před vstupem do bazénu

Ovšem solární zahradní sprchu jistě uvítají nejen ti, kdo si nechtějí anebo nemohou pořídit koupací nádrž, ale rovněž ji ocení i všichni majitelé bazénů. Před každým vstupem do bazénu byste se totiž měli důkladně osprchovat, abyste do vody nezanášeli zbytečné nečistoty na svém těle. A komu by se chtělo kvůli sprchování chodit domů? Podobně by se jistě nikdo nechtěl čistit pod hadicí se studenou vodou. Solární venkovní sprcha je tedy ideálním řešením, jak spojit příjemné s užitečným a dopřát si vítané letní osvěžení i nezbytnou očistu těla. A to vše za více než přijatelnou cenu.