Trénink jízdy na kole

Trénink jízdy na kole

Jistě si každý z Vás ještě pamatuje na své první kolo nebo ještě lépe na svou první tříkolku. Za našeho mládí nebyl až tak velký výběr, ale i tak každý z Vás jistě měl obrovskou radost, když k narozeninám či od ježíška dostal svou první tříkolku, na které mohl už sám vyrážet za dobrodružstvím, no, samozřejmě jen v uvozovkách sám, ale každopádně za pomocí svých vlastních sil a bez toho, abyste se vezli v kočárku.
odrážedlo u stromu
A pak ta další radost, když jste trochu povyrostli a dostali jste opravdové kolo, samozřejmě nejprve s jistícími kolečky a pak jednoho dne přišel ten den, kdy Vám rodiče přídavná kolečka sundali a učili Vás jezdit na kole. Ano, udržet balanc pro mnohé jistě nebylo zrovna jednoduché a neobešlo se to bez karambolů a mnoha pádů a odřenin, ale stálo to za to.
S námi https://www.chytraliska.cz/ Vaše děti mohou zažívat opravdu velkou spoustu radosti a ještě k tomu bez těch pádů a odřenin. Dětská dřevěná odrážedla patří mezi tak zvané tréninkové kola bez šlapátek, na kterých se děti mohou učit balancování a udržování rovnováhy a to opravdu už i ti nejmenší.
V naší široké nabídce najdete hned několik různých modelů a provedení, které jistě nejen Vaše ratolesti, ale i Vás zaujmou na první pohled. Uvidíte, jak Vaše holčička či chlapeček budou radostí jásat, až uvidí svou první motorku, na které se mohou přesouvat z bodu A do bodu B za pomocí svých vlastních sil a bez pomoci Vás dospělých. Navíc už je tímto připravíte na pozdější učení jízdy na kole a uvidíte, že pak pro ně bude mnohem jednoduší udržet balanc na opravdovém kole a ušetříte jim tak spoustu pádů a odřených kolem a rukou.
vystavená kola
Kromě těchto tréninkových kol, najdete v naší rozmanité nabídce i další hračky pro venkovní zábavu na zahradu i hřiště. Tak jen přijďte k nám a udělejte radost Vašim potomkům.