Zábava a adrenalin

Zábava a adrenalin


Už jste vyzkoušeli novou netradiční akci? V našem hlavním městě najdete prostory, kde se můžete pořádně vyřádit se zbraní v ruce a postřílet všechny soupeře. Chcete vyhrát? Tak jen do toho! Zábava je však plně bezpečná a profesionální. Ze zbraně nestřílí náboje ani kuličky či něco podobného, ale tenké světelné paprsky, jejichž zásah je úplně bezbolestný, takže nemůže vůbec nikomu ublížit. Ovšem jde o to, že musíte střílet a trefit se do soupeře. Prostory k tomu jsou připravené a přizpůsobené. Navštívit můžete Temný labyrint nebo historické ruiny legendárních Aztéků. Další, co si můžete vybrat je typ hry. Existuje hned několik typů hry, abychom se přizpůsobili jak začínajícím nováčkům, tak také pokročilým hráčům, kteří k nám chodí pravidelně.Aztec (12)
Nebuďte líní a něco dělejte! Ono překonat se každý den a vstát z postele, už to dá spoustu úsilí, práce a námahy. Ale pokud se opravdu chcete pobavit, zastřílet si a pořádně se rozhýbat, tak je načase se něčemu začít věnovat. Nejlepší je hrát hry, u kterých se člověk i dobře pobaví! Takže žádné sezení u počítače či u playstationu nebo jiné konzole, ale vstát a jít fyzicky něco dělat!

Laser game

Při této akci se dobře pobavíte, potkáte se s přáteli a rozhýbete svaly na těle. Vyzkoušet si to mohou také dámy. Některé se propracovaly vysoko a jsou plnohodnotnými soupeři mužům, nechceme říkat nahlas, že jsou mnohdy i lepší. Přijďte to vyzkoušet a sami posoudíte, zdali jste se dobře pobavili.labyrint (18)

  1. Lasergame najdete v našem hlavním městě.
  2. K akci nepotřebujete žádné speciální dovednosti.
  3. Veškerou výstroj a výzbroj dostanete na místě.
  4. Vhodné pro muže i ženy jakéhokoliv věku.

Budete mít co nejvyšší skóre? Každá trefa se počítá. Musíte zlikvidovat soupeře. Celý tým může spolupracovat, abyste zvítězili, tak se pusťte do toho!
Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet střelbu ze zbraně, a jaké to je, když se musíte krýt a když musíte střílet po soupeřích.