Zabiják ložnic

Zabiják ložnic


Sex a intimita jako taková jsou pro každý vztah velice důležité. Jakmile dojde k tomu že četnost sexu klesne například na jeden styk měsíčně, většina vztahů to moc dobře nenese. Důležité je z čí strany k poklesu dojde. Problém to bývá hlavně u dlouhodobých vztahů, kde už se lidé navzájem znají, nemají co objevovat a také už spolu řeší různé problémy jako je výchova a péče o děti, splácení bydlení nebo stres v rodině. I v dlouhodobém vztahu si ale můžete užívat spoustu sexu jako dřív, jen je důležité mít o toho druhého stále zájem. Jasně že už spolu nebudete spát po dvaceti letech dvacetkrát denně, ale jde o zachování funkčního intimního života.

rtěnka banán

Když lidé začínají se sexuálním životem, většinou do toho jdou na rozhraní ukončení základní školy a nástupu na střední. Ze střední jen minimum lidí vyjde s nulovými zkušenostmi. Ani začátky ale nebývají růžové. Jde o to že hlavně mladí muži mají strach z toho že zklamou partnerku svým nedostatečným výkonem. Potom přichází potíže s erekcí, takže namísto vášnivé noci pár čeká zběsilý útěk domů.

doplněk stravy

Jedním z problémů u dospívajících mužů je opravdu vysoká hrdina testosteronu, který vlastně dělá muže mužem. Kvůli tomu celá řada z nich trpí předčasnou ejakulací. To je naprostý opak nedostatečné erekce. Mladí muži většinou tento problém odbourají během dospívání, ale jen naprosté minimum z nich si tento problém nese dál do života. Roli v tom hraje i fakt, že jsou velice vizuálně vzrušiví a tak jim stačí pohled na nahou ženu a víceméně už je hotovo. Styk může trvat i jen pár minut, což partnerce většinou opravdu nestačí. I ženy si chtějí sex užít. Problémy s předčasnou ejakulací je možné řešit podobně jako nedostatečnou erekci. Pokud máte problém s předčasným vyvrcholením, zkuste třeba dapoxetin, který má u spousty mužů velice dobré výsledky.