Je hypotéka bez registru skutečně tak skvělá, jak nám říkají?

Je hypotéka bez registru skutečně tak skvělá, jak nám říkají?

Hypoteční úvěry slouží ke koupi či rekonstrukci domu nebo bytu. Berou si je především lidé, kteří touží po vlastním bydlení, ale nemají dostatek peněz. Neboť, nebudeme si lhát, ceny nemovitostí jsou poměrně vysoké. A ne každému se chce několik let až desetiletí čekat a šetřit, aby mohl bydlet ve vlastním.

Samozřejmě jsou různé druhy hypotečních úvěrů. Jednou z možností je i hypotéka bez registru americka-nebankovni-hypoteka.cz. O co se jedná? Jedná se o půjčku na bydlení, kde nemusíte dokládat příjem a především nebudete prověřováni v databázi dlužníků SOLUS.úvěrový kontrakt

Zdá se to tedy poměrně výhodné. Dosáhne na ni každý a peníze máte prakticky okamžitě. Nemusíte se bát, že vám úvěr neschválí, jako by se to mohlo stát v bance, pokud máte nízký měsíční příjem. Prakticky ihned tak můžete bydlet ve vlastním. Má to ale i nějakou stinnou stránku?

To záleží na tom, zda si hypotéku dobře rozmyslíte a jak zvážíte všechny okolnosti. Nutné je však říci, že žádná půjčka, ať už bankovní či nebankovní, není ze své podstaty výhodná. Je tomu tak z jednoho prostého důvodu: vždy zaplatíte více, než jste si půjčili, v některých případech až dvojnásobek.

Hypotéky a jiné úvěry a okamžité půjčky bez prověření klienta v sobě skrývají ještě jedno nebezpečí. Obvykle jsou tyto nabídky cíleny na sociálně slabší vrstvu obyvatelstva, které by banka půjčku neschválila, neboť by nedokázali doložit schopnost splácet.

Co se ale stane, pokud dlužník skutečně danou měsíční částku není schopen platit? Obvykle se dá dohodnout a platba odložit. To je v pořádku, ale úvěr běží dál a s ním i úroky. A s rostoucími úroky se zvyšuje i částka, kterou je v konečném důsledku potřeba zaplatit, nehledě na další penále, jako jsou úroky z prodlení.koupě nemovitosti

Pokud tedy nemáte jistotu, že budete schopni jakoukoliv půjčku splácet, raději vlastní bydlení ještě nějaký čas oželte. Koneckonců je spousta dalších možností.