Jet autem nebo motorkou?

Jet autem nebo motorkou?

Někdy se může stát, že je venku hezky a člověk, který vlastní auto i motorku začne přemýšlet nad tím, čím daný den pojede do práce. Pokud si člověk chce užít pěkného počasí, měl by zvolit motorku, protože to, co můžete zažít právě na motorce, v autě nezažijete. Rozhodně to bude něco jiného, než když máte otevřené okénka v autě.

Pokud se ale bojíte toho, že by se během dne mohlo ochladit a mohlo by například začít pršet, měli byste jet raději autem.

Určitě nebude špatné, pokud se po ránu podíváte na to, jaké přes den hlásí počasí. Pokud má být pěkně a nemá pršet, určitě se nebojte jet na motorce. Jestliže ale už od rána hlásí, že bude přes den pršet a to klidně i jen hodinu, raději jeďte autem. Mohlo by se klidně stát, že to bude právě hodina, kdy máte v plánu jet z práce domů.

lidé na motorce

Je jasné, že taková předpověď počasí se může změnit z hodiny na hodinu, ale je lepší mít jistotu, že člověk nezmokne. Je určitě něco jiného, když má člověk možnost vybrat si, jestli jet autem nebo na motorce, než když má člověk možnost jet jen autem nebo jen na motorce.

Pokud je venku škaredě a člověk vlastní jen motorku, bude lepší, pokud raději pojede například do práce hromadnou dopravou, aby se nestalo, že zmokne nejen motorka, ale i daný člověk. Určitě není nic příjemného, pokud člověk sedí v práci celý promáčený a čeká, až alespoň trochu uschne, aby si konečně mohl sednout a mohl se tak věnovat své práci.

auta a motorka

Jestliže člověk má jen auto, pak to ničemu nevadí. Rozhodně se u auta nemusíte bát, že byste zmokli, pokud vám někde do auta nezatéká. Je na vás, čím se rozhodnete vycestovat do práce, ale vždy byste měli brát ohled na počasí, než se rozhodnete, aby se vám nestalo, že skutečně dorazíte celí promočení, z čehož nikdo nemá nikdy radost. Někdy je lepší předpovědi věřit , i když se mnohdy mění a to opravdu z hodiny na hodinu.