Váš hypoteční makléř

Váš hypoteční makléř

Hypoteční makléř = snadná cesta k hypotéce

– Kdo je to hypoteční poradce ? Co vlastně dělá ? A budu mu muset něco platit ? to jsou otázky na které si odpovíme v našem dnešním článku

Kdo je to hypoteční makléř ?

– Lidé, kteří si někdy žádali o hypotéku nebo si o tom zjišťovali nějaké informace, se alespoň jednou setkali s pojmem hypoteční makléř. A víte, kdo to je ten hypoteční poradce ? Hypoteční makléř je v podstatě poradce. Takže pokud si budete chtít nechat od někoho poradit, když si zrovna nebudete vědět rady určitě se s touto osobou setkáte. Ať už telefonicky, nebo osobně.

Hypoteční makléř = poradce

Co vlastně dělá ?

– Jak už je uvedeno výše v článku je naprosto jasné a lehké si odvodit, že hypoteční makléř vždy dané osobě radí, jaký typ hypotéky je pro něho nejlepší a nebo například, u které banky si o danou hypotéku zažádat. Také vám dokáže odpovědět na opravdu všechny vaše otázky, a dokonce i na tu nejvíce záludnou. Vždy vás totiž nasměruje pro vás tím nejvhodnějším a nejlepším směrem a vy se tak můžete naprosto vyhnout jakýmkoliv problémům.

Budu muset něco platit ?

– Tyto poradci jsou naprosto zdarma, tudíž se nemusíte obávat, že byste zaplatili majlant pouze za radu a odpověď na vaše otázky.

Dokumenty

– Jistě si pokládáte otázku, zda budou potřeba nějaké dokumenty, které budou nezbytné na schůzce s tímto poradce. Samozřejmě se to neobejde bez OP (Občanského průkazu), a pokud si chcete brát hypotéku na nemovitost, kterou máte předem zamluvenou je možné, že si poradce vyžádá podklady (jako například takzvanou rezervační či kupní smlouvu) tudíž si připravte i tyto papíry. Také se neobejdete bez dokladů o vašich příjmech, takže i tyto papíry si na danou schůzku nezapomeňte přinést.

Hypo. M

Otázky na které se mam zeptat

– Vždy si před danou schůzkou nejprve pořádně promyslete, na které konkrétní otázky se chcete daného poradce ptát. Takže i v tomto případě platí pravidlo,, Vždy připraven“. Pro inspiraci si připravte otázky týkající se úvěru a splátek, dále se také můžete zeptat, zda se v dané hypotéce nenachází jakékoliv skryté poplatky a podobně.

– A pokud třeba i vy přemýšlíte o tom, že byste se vydali cestou hypotečního poradce, budete k tomu potřebovat jednu jedinou věc a tou je samozřejmě vzdělání. Chcete se o těchto lidech dozvědet více ? pokud ano určitě navštivte web o hypotečním makléři https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/hypotecni-makler/