Kočárky trojkombinace se dobře prodávají

Kočárky trojkombinace se dobře prodávají

Kdo má auto nebo možnost jezdit autem, využije trojkombinaci

Dětský kočárek trojkombinace se skládá ze tří modifikací v jedné sestavě. První je základní hluboká korba pro novorozeňata, která jsou uvnitř nejlépe chráněna před povětrnostními vlivy, a zároveň mají obličejový kontakt s matkou, anebo s osobou, která je s ní na procházce.

na procházce v parku

Druhá část je sportovní kočárek pro odrostlejší batolata, která již mohou pozorovat svět kolem sebe vsedě, aniž by vyžadovala přímý pohled do obličeje „obsluhy kočárku“. Některé kočárky však umožňují otočení dítěte obličejem proti směru jízdy. Druhá varianta kočárku vám tedy umožňuje jej využít i poté, co dítě z klasické korby odroste, a vy pak nemusíte nakupovat samostatně druhý sportovní kočárek, což by se zbytečně prodražilo.

pes a kočky s kočárkem

Třetí částí trojkombinace, a týká se to i nových produktů https://zelenazirafa.cz/nove-produkty, je autosedačka. I ta je opatřena bezpečnostními prvky, a zejména pro tuto část výrobku platí zásada, že je lepší nakupovat trojkombinace nové, u nichž je jistota, že zejména autosedačka ochrání děti před úrazem v autě.

Ve městě, na chalupě, u moře i na horách

Dětské kočárky trojkombinace jsou určené pro pohyb v rozmanitých terénech i v nepříznivém počasí. Poslouží vám stejně dobře na dobře schůdné a zpevněné cestě v horském terénu, stejně jako na procházce po pěší zóně směrem k nákupnímu centru v centru města.

Pohyb s kočárkem zvládne i méně obratná dívka či žena, výrobci počítají s tím, že ženy nevládnou hrubou fyzickou silou, a proto se jim snaží nabízet konstrukce z hliníkového rámu, tedy přesněji řečeno ze slitiny hliníku, která je zakončena odpruženým podvozkem z optimálně velkými nafukovacími koly.

Velikost kol je velmi zásadní pro jízdní komfort, protože jsou-li moc velká, kočárek se stává neobratným a těžkopádným, a naopak příliš malá kola zapadnou i mezi relativně malé nerovnosti a odtud se pak špatně vyprošťují.