Pátrání po odpovědi vás zcela pohltí

Pátrání po odpovědi vás zcela pohltí

Víte o tom, že si zábavu můžete užít několika různými způsoby a současně se díky nim nejen pobavit, ale i odreagovat? V současnosti je hraní her něco, čemu dospělí nedovedou odolat, a to i přesto, že už dávnou nejsou dětmi.
Hry pro dospělé se ovšem výrazně liší od těch, které mají v oblibě malé ratolesti. Důkazem toho je ta úniková, kdy budete po celou dobu hry přemýšlet nad tím, že chcete z místnosti uprchnout, ale současně i najít odpověď na tolik zapeklitou otázku. Exit game enigmaescape.cz je v popředí všech oblíbených her v současnosti, a pokud jste si ji ještě nezahráli, vůbec na nic nečekejte a přijďte místnost Enigma navštívit.přehrávání videokazety

SAMARA vás poněkud postraší

V místnosti Enigma si můžete zahrát hru jménem Samara. Celý příběh, který se za zavřenými dveřmi bude odehrávat se bude točit kolem děje z filmu Kruh, kde to celé začalo. Podívejte se na tento filmový trhák z pohodlí domova a neváhejte se ponořit do otázky, proč se daná kazeta opět šíří mezi lidmi a oni opět umírají.

Být AGENTEM je vzrušující

Druhá hra, která je v nabídce nese název Dvojitý agent. Vaším úkolem bude odhalit detektivní záhadu ohledně zmizení vašeho kolegy. Nepocítíte snad větší vzrušení než to, které zažijete právě při hledání odpovědi na tuto otázku. Zamotaná detektivka přitom může vypadat zcela jednoduchá, ale o to více vás její závěr překvapí.staré hodiny

Čas, který nebudete litovat

Uvědomte si, že volného času nemá nikdo na rozdávání. Pokud se vám už naskytne https://www.lidovky.cz/foto.aspx%3Fr%3Dln_domov%26c%3DA170327_171410_ln_domov_rsa%26foto%3DRSA6a3a0e_135338_6629923.jpg příležitost dopřát si pohodový den ve společnosti vašich přátel, neváhejte si nimi prožít den naplno, a to i třeba v místnosti, ze které prý není úniku. Na hru budete mít 90 minut vašeho času a společně jako tým se budete muset poprat s tím, co vás při rozluštění hádanky čeká. Počet hráčů na jednu místnost je ovšem omezen, a to na 2 – 5 lidí z řad vašich milovaných přátel nebo rodiny.
Nemějte žádné obavy, v průběhu hry si užijete nespočet legrace, adrenalinu a napjaté chvíle, kdy se stane ze zcela obyčejné hry dobrodružství, na které budete všichni společně rádi vzpomínat. A to samozřejmě z pozice vítězů.