Potřebujete mít kancelář v pořádku?

Potřebujete mít kancelář v pořádku?


Pracujete v kanceláři, kde máte i své zaměstnance?
Práce v kanceláři mezi mnoha lidmi není považovaná za skutečnou práci, protože se v tomto případě nepracuje rukama ale hlavou. Je to ale práce jako každá jiná a i v tomto odvětví je potřeba mít okolo sebe vhodné pracovní prostředí. Jsou samozřejmě práce, kde nelze příliš počítat s hezkým a čistým prostředím, ale tam kde se to očekává, je opravdu potřeba to dodržovat. Málokterý zaměstnavatel ale sám chodí a po nocích uklízí svým zaměstnancům nejen kanceláře, ale i jejich zázemí. Do zázemí patří kuchyňka, odpočinková místnost, wc a případně sprcha.

paní uklízečka

Aby se zaměstnanci cítili jako doma
Mnoho výzkumu už jasně ukázalo, že pokud se zaměstnanec v říci cítit příjemně, odrazí se to na efektivitě jeho práce. Pracovat v příjemném prostředí je vždycky lepší než pracovat někde kde se máte strach chytit i kliky od dveří. A navíc – jakmile by špinavé prostředí viděli uchazeči o místo, nejspíš by ani pohovor nedokončili a raději by odešli hned. Čistota prostředí je vizitka zaměstnavatele a tak byste měli dbát na to, aby bylo pracoviště vždy uklizené. A to zejména v případě, že v kanceláři dochází ke styku zaměstnanců s klienty či zákazníky.

kbelík s vodou

Dnes na trhu existují mnohé firmy, které nabízí úklid kanceláří https://modryzralok.cz/. My patříme mezi ně a nabízíme vám špičkový úklid výrobcích hal, kanceláří, domácností, zkrátka uklidíme kdekoliv to potřebujete. Určitě vás bude zajímat cena za úklid – ta se liší podle rozsahu prací a místa práce. Vždy našim klientům provádíme nezávaznou cenovou kalkulaci, kterou počítáme po obhlídce místa a po domluvě toho, co od nás budete požadovat. Naše ceny jsou nastaveny tak, abychom mohli adekvátně zaplatit svoje zaměstnance, a aby si naše služby mohly dovolit i jednotlivé domácnosti, které mají o úklid čím dál větší zájem z důvodu nedostatku času.