Proč jsou lodičky na platformě s vyšším podpatkem tak sexy

Proč jsou lodičky na platformě s vyšším podpatkem tak sexy


Málokterá žena obouvá černé lodičky na platformě jen tak, sama pro sebe, pro své vlastní potěšení. Samozřejmě, že jí to těší, ale nenechává si své pocity pro sebe a ráda je sdílí s druhými. Sdílení něčeho vzrušujícího je ostatně přirozené nám všem, a tak bychom se mohli hlouběji zamyslet nad tím, co vlastně mají ženy na těch botách na podpatcích, a proč je tolik vyhledávají, ačkoli se všeobecně ví, že pohodlnější je chodit spíše v teniskách.

dívka v teniskách

Tenisky jsou unisex – když si žena obuje tenisky a jde se proběhnout do lesa nebo za kamarádkou na návštěvu na pokec, může cestou na ulici potkat nějakého muže, co nosí podobnou, nebo dokonce stejnou obuv. U některých modelů tenisek jde o tzv. unisex verzi, tedy vhodnou pro obě pohlaví. Noha uzavřená v teniskách působí navenek spíše sportovně a rozhodně to není žádný erotický stimul, teniska zkrátka nikoho nevzrušuje, stejně jako gumovky, bagančata a podobné typy bot s nízkou podrážkou.

Zvednutá pata dělá divy – jakmile si ovšem obujete boty na platformě a k tomu zvednete patu do výšky vyšším podpatkem, zcela to mění situaci. Vynikne tím nárt, kotník, lýtko a chodidlo, a je se na co dívat. Kdybychom udělali malý pokus a postavili vedle sebe ženy dvojčata, velmi půvabná, stejně oblečená, a jedna by měla na nohou tenisky a druhá boty na podpatku, pohled mužů se zaměří spíše na tu s podpatky, protože s nimi lépe vynikne krása siluety ženské postavy včetně nohou. Muži (a nejen oni) zkrátka rádi pozorují ženské nohy v momentě, kdy je pata výš, než nárt, a kdy také vynikne krása klenby chodidel.

boty na podpatku

Chodidla – chodidla vzrušují velmi mnoho mužů, a nemusí to být zrovna projev fetišismu, je to totiž svým způsobem brána do duše a mapa celého těla. Na chodidlech máme mnoho reflexních dotykových bodů, což vám potvrdí každý zkušený masér, a možná i právě proto je chodidlo obrazem komplexní lidské postavy ve zmenšeném měřítku, takže ji máme před sebou v celé své kráse.