Praktické přepravky pro všechno

Praktické přepravky pro všechno

Máte doma nějaké skládací přepravky? Já si myslím, že nějaké skládací přepravky, které jsou taky navíc stohovatelné, se doma jistě vyplatí. A tohle oceníte hlavně tehdy, pokud máte třeba malé místnosti anebo celkově malý byt. Protože já jsem tyto skládací přepravky měla v bytě, když jsem ještě bydlela sama tehdy jedna plus KK. Musím říct, že to bylo opravdu malinkaté bydlení. Kolikrát mě to hodně vadilo. Protože tam není ani žádné soukromí. Vždycky když jsem spala a chtěla jsem si pozvat taky nějaké kamarády, tak se ihned všichni vrhli na postel, že si tam sednou. A mně se to vůbec nelíbilo. Vždycky jsem chtěla mít alespoň dva plus jedna. Nicméně ale na to jsem neměla vůbec peníze, protože to bylo na mě velmi drahé. A taky mi nikdy nechtěli dát hypotéku, protože prý nejsem v páru. Vždycky chtěli dát hypotéku pouze těm lidem, kteří jsou třeba manželé anebo dlouhodobě spolu žijí.

Taky používáte hodně přepravky?

Takže jsem měla smůlu. Nicméně ale skládací přepravky jsem si právě v tom malinkatém bytě velmi oblíbila, když jsem je náhodou třeba v ten den nepotřebovala, tak jsem skládací přepravky jednoduše složila a dala pod postel. Pod postelí jsem toho měla opravdu hodně, že by se v tom ani blázen nevyznal. Měla jsem tam takový svůj skladovací svět. Takže skládací přepravky pro mě byly jediná záchrana, jak udržet věci pohromadě.

Přepravky taky můžete složit.

A potom když jsem se už konečně našla přítele, stěhovali jsme se do většího bytu. Takže skládací přepravky se mi vyplatily taky v tom, že jsem si v nich přestěhovala všechny své věci do nového bytu. A já věřím, že i vám by se hodily skladovací přepravky. Protože si myslím, že každý člověk je rád, když má doma nějaké místo navíc, protože volného místa asi není nikdy dost. Hlavně tedy u těch rodin, které mají děti a nemají už kam dávat jejich hračky. Takže tady se klasické přepravky jistě hodit budou.