Realizace nápadů

Realizace nápadů

Nespokojenost se životem přichází z mnoha směrů. Někteří z nás jsou nespokojeni díky svém vzhledu. Toto se dá řešit mnoha způsoby – například make – up nebo nějaký kurz, ve kterém nás naučí, jak mít rády sebe samotné.
žárovka místo hlavy.jpg

Jiní jsou nespokojeni díky své postavě nebo váze. S tím se dá dělat mnohem více, než se vzhledem (kterým myslím například obličej). Je mnoho způsobů, jak naši postavu zlepšit – například změna jídelníčku nebo více sportu.

Jiní díky své finanční situaci. Tento problém se stává rozšířeným, odvažuji se říci více, než dva výše zmíněné důvody.

Představte si, že pracujete například jako servírka. V práci máte hrozně dlouhé směny – pracujete od rána do noci. Nevyhovuje vám to a v práci odpočítáváte každou vteřinu, kdy už půjdete domů. Nejhorší je, že vás ta práce ani nebaví a nedělá vám radost. Domů vždycky přijdete strhaní a naštvaní na celé vaše okolí. Na druhou stranu je vaše práce dobře placená a pracovat potřebujete kvůli penězům. Připadáte si jako v začarovaném kruhu a nevíte, jak se z toho začarovaného kruhu vymotat. Jak to všechno změnit? Mnoho z nás má v hlavě nápad. Nápad, díky kterému byste mohli začít podnikat.
vyplňování tabulky.jpg

Proč nevzít příležitost do svých rukou? Na každém z nás je, jak bude náš život vypadat, jen si to mnozí neuvědomují a jejich život dávají za vinu okolnostem, díky kterým se jim nedaří. Ono je totiž jednodušší a pohodlnější stěžovat si, než sebrat odvahu a začít pořádně makat.

Je to prakticky to samé, jako když nejste spokojeni se svou postavou – také musíte posilovat, abyste dosáhli předem určeného cíle. Nikdy vám nic nespadne jen tak do klína a to bez toho, abyste vynaložili úsilí pro dosažení dříve určeného cíle.

Závěrem napíši jen to, že nikdo nikdy neví, co všechno dokáže před tím, než vystoupí ze své komfortní zóny a překročí hranice své pohodlnosti.