Smyslná masáž pro odvážné

Smyslná masáž pro odvážné

Tantrická masáž je uvolnění celého těla, který provádí vyškolení profesionálové v autorizovaných studiích. Jedná se o erotickou masáž, při které se odborník soustředí na vaši energii, relaxaci, intimní partie a může při tom dojít i k vyvrcholení . Nemusíte se ovšem obávat nějakého obtěžování nebo nevhodných dotyků.
masáž hlavy

Jak to probíhá?

Tradičně se vše zahajuje rozhovorem. Pracovník musí vědět, jaké znalosti v této oblasti máte a co očekáváte. Většinou si s daným profesionálem sednete nad čajem či vodou a popovídáte si o celém průběhu. Spousta studií má ve výbavě specializované místnosti, které navozují příjemnou atmosféru a také sprchu, kterou můžete využít před i po masáži.

Těšit se můžete na použití klasického oleje, ale také hebké předměty, horké žínky používané při tlakové technice a mnoho dalšího. Časově si lze vybrat z možnosti bez intimní části proceduru trvající 60, 90 nebo 120 minut. V případě celostní varianty včetně intimní součásti si můžete většinou volit klasickou hodinu a půl, dvě, tři nebo pět hodin. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi delikátní proces, tak potřebuje svůj čas.

Rozhovor mnohdy nastává také po dokončení celého programu. Tento čas se nepočítá do samotného programu, takže musíte počítat s tím, že tam strávíte ještě zhruba o 30 minut více než je doba programu. Vhodné je také si naplánovat klid a pohodu i po odchodu. Jít poté na pracovní schůzku skutečně není ideální a měli byste mít rozhodně trochu času jen pro sebe.
éterické oleje

Typické vlastnosti tantra

Základním rysem tohoto uvolnění je především pozorný a láskyplný dotek. Hlavní jsou také vaše přání a jejich splnění. Cílem odborníka je totiž přinést vám co nejhlubší zážitek. Jednotlivá zařízení si dávají hodně záležet na tom, aby jejich pracovníci byli nejen zkušení, ale především hledí na jejich motivaci, lásku k lidem, lidskost a další podstatné vlastnosti.

Tantrické umění pochází z Indie a je staré stovky let. Proto si můžete být jisti jedinečností a spolehlivostí praktik, které uvolní celé vaše tělo způsobem, který jste si možná ani nedokázali představit. Zaručeně to není pro každého, ale pokud máte otevřenou mysl a rádi zkoušíte nové věci, tak rozhodně jděte do toho.