Jaký přírodní deodorant zvolit?

Jaký přírodní deodorant zvolit?

Pocení je nepříjemné a zápach z něj ještě více. V dopravních prostředcích musí ostatní lidé zadržovat dech, otevírat okna a doufat, že cesta se již blíží k cíli. K takovému případu je dobré použít antiperspirant či deodorant. Ovšem některé nejsou příliš nejvhodnější pro vaše tělo a drtivá většina není vhodná pro prostředí. Existují však značky, které se snaží vytvářet dobré deodoranty, které fungují, a přesto jsou vytvořené z lepších ingrediencí.
 zrcátko a štětečky
Alterra
Tato značka, kterou najdete v Rossmannu, nabízí příjemné vůně. Přestože je kulička stále vytvořená z plastu, tělo je skleněné. Výdrž je poměrně slušná, i po fyzické zátěži je schopný fungovat. Vůně je přírodní, nenucená, ale průbojná. Vhodná přesně pro dobrý deodorant.
 
Weleda
Sprej, který má jen několik složek, avšak funkčnost je opravdu dobrá. Je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy. Díky obsahu alkoholu však není vhodný pro využití po holení.
 
Kamenec Durance
Bezbarvý neparfumovaný tuhý deodorant, pro který nejprve navlhčíte pokožku, a poté přejíždíte tak dlouho, než zaschne. Má vysokou výdrž a je hypoalergenní. Navíc vydrží mnohem déle než jiné deodoranty.
 
RaE
Deodorant, který má především roztomilé dřevěné balení. Náplň je vyměnitelná, vůně průbojná, ovocná a deodorant má poměrně slušnou výdrž. Aplikuje se jako krém, což je pro jiné nezvyk, ale ve funkčnosti se mu nedá nic vyčíst.
 
Salt of the earth
Značka, která obsahuje kamenec a sloučeniny solí. Působí antibakteriálně a neucpává póry. Dá se sehnat v plném, ale také v cestovním balení. Nicméně účinnost není tak výrazná, jako u dalších deodorantů. Na několik hodin jistě fungovat bude.
 špinavý hasič
Soaphoria
Nakonec opět krém, který se aplikuje rozmazáním ruky. Vydrží celý den a pocit po nanesení je svěží. Vydrží i fyzickou zátěž, například cvičení v posilovně, dostupný je pro pány i dámy.
Pochází ze Slovenska a při koupi této značky šetříte další obaly.