Vítejte na Redditu

Vítejte na Redditu

Ano, tak se ona síť jmenuje a je FB hodně podobná. Jen není zatím tak slavná. Asi to chce svůj čas. Podíváme se na ni trošku blíže a pak se naučíme jak z ní, a nejen z ní, stahovat videa. Reddit jako taková není jen tak kapičkou v moři. Je to již řádná kapka o čemž svědčí to, že sem chodí lidé ze dvou stovek států a údajně má již přes pět set čtyřicet milionů uživatelů. Pokud toto číslo nelže, tak je to řádná porce hostů.

klávesnice

Síť byla spuštěna před sedmnácti lety, konkrétně v červnu roku dva tisíce pět. Nedělala si žádné ambice a oba zakladatelé, tehdy ještě studenti něco podobného rozhodně ani nečekali. Steve Huffman a Alexis Ohaninan pak určitě jen zírali jaký to vzalo obrat. Dodnes to tam vše funguje bez větších zásahů, rozhodně jsem tam nezažil nějaké mazání příspěvků či rozdávání banánů bez udání důvodu. Příspěvky jsou hodnoceny jako dobré nebo špatné a tím jim vzniká tak zvaná karma. Čím lepší, tím je řadí výše a také je častěji nabízí uživatelům. Co je zde naprostá pecka, jdou zde nadobro vypnout reklamy.,

Pokud se chcete dozvědět více, rozhodně tam alespoň nakoukněte, nemusíte se nutně ihned registrovat. Respektive se nemusíte registrovat vůbec. A když se vám zde zalíbí některé z milionu videí? Tak si jej stáhněte na svůj disk nebo jiné úložiště a už jej pak nemusíte hledat. Ukáži vám jak na to.

notebook

Tak na začátek zapomeňte na instalaci jakéhokoli nástroje na stahování, ten vám jen vyrobí v počítači peklo a přinese viry. My takové věci potřebovat nebudeme, protože my si klikneme na tento link. Reddit video downloader. Tak se dostaneme na stránku, kde je takzvaná webová aplikace a ta nás nevede tam, kam je třeba vložit adresu videa, které si chceme uložit. My tam tu adresu dáme a pak zvolím kontejner, do kterého video chceme dát. Asi to bude mp4. Na a dáme stahovat. Hotovo. Za chvilku bude požadovaná věc tam, kde má být.